PLAY-OFF 1

1.Club Brugge 31 punten

2. AA Gent 29

3. Anderlecht 29

4. Standard 27

5. KV Kortrijk 26

6. Charleroi 25


Speeldag 1:

Zo. 5 april 20u

AA Gent - KV Kortrijk

Ma. 6 april 14u30

Club Brugge - Standard

Ma. 6 april 18u

Anderlecht - Charleroi


Speeldag 2:

Zat. 11 april 18u

KV Kortrijk - Club Brugge

Zat. 11 april 20u30

Charleroi - AA Gent

Zo. 12 april 18u

Standard - Anderlecht


Speeldag 3:

Vrij. 17 april 20u30

Standard - AA Gent

Zo. 19 april 18u

Club Brugge - Anderlecht

Zo. 19 april 20u30

KV Kortrijk - Charleroi


Speeldag 4 :

Zat. 25 april 18u

Charleroi - Standard

Zat. 25 april 20u30

Anderlecht - KV Kortrijk

Zo. 26 april 18u

AA Gent - Club Brugge


Speeldag 5:

Di. 28 april 20u30

KV Kortrijk - Standard

Woe. 29 april 20u30

Club Brugge - Charleroi

Do. 30 april 20u30

AA Gent - Anderlecht


Speeldag 6:

Zat. 2 mei 18u

Standard - Club Brugge

Zo. 3 mei 14u30

KV Kortrijk - AA Gent

Zo. 3 mei 18u

Charleroi - Anderlecht


Speeldag 7:

Vrij. 8 mei 20u30

AA Gent - Charleroi

Zo. 10 mei 14u30

Anderlecht - Club Brugge

Zo. 10 mei 18u

Standard - KV Kortrijk


Speeldag 8:

Zo. 17 mei 14u30

Club Brugge - AA Gent

Zo. 17 mei 18u

Anderlecht - Standard

Zo. 17 mei 20u30

Charleroi - KV Kortrijk


Speeldag 9:

Do. 21 mei 20u30

Charleroi - Club Brugge

Do. 21 mei 20u30

AA Gent - Standard

Do. 21 mei 20u30

KV Kortrijk - Anderlecht


Speeldag 10:

Zo. 24 mei 14u30

Club Brugge - KV Kortrijk

Zo. 24 mei 14u30

Anderlecht - AA Gent

Zo. 24 mei 14u30

Standard - Charleroi

Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *

Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 *

* Als de bekerwinnaar (Anderlecht of Club Brugge) bij de eerste twee eindigt, dan speelt nummer 3 de groepsfase van de Europa League.

PLAY-OFF 2

Groep A

1. RC Genk 0

2. YR KV Mechelen 0

3. Zulte Waregem 0

4. Waasland-Beveren 0

Groep B

1. Lokeren OV 0

2. Westerlo 0

3. KV Oostende 0

4. Moeskroen-Peruwelz 0


Speeldag 1:

Groep A

Vrij. 3 april 20u30

RC Genk - SV Zulte Waregem

Zo. 5 april 18u

YR KV Mechelen - Waasland-Beveren

Groep B

Zat. 4 april 18u

KV Oostende - Lokeren OV

Zat. 4 april 20u

Westerlo - Mouscron-Peruwelz


Speeldag 2:

Groep A

Zat. 11 april 20u

Waasland-Beveren - RC Genk

Zo. 12 april 20u

SV Zulte Waregem - YR KV Mechelen

Groep B

Zat. 11 april 20u

Lokeren OV - Westerlo

Zat. 11 april 20u

Mouscron-Peruwelz - KV Oostende


Speeldag 3:

Groep A

Zat. 18 april 18u

YR KV Mechelen - RC Genk

Zat. 18 april 20u

SV Zulte Waregem - Waasland-Beveren

Groep B

Zat. 18 april 20u

KV Oostende - Westerlo

Zat. 18 april 20u

Mouscron-Peruwelz - Lokeren OV


Speeldag 4 :

Groep A

Vrij. 24 april 20u30

RC Genk - YR KV Mechelen

Zat. 25 april 20u

Waasland-Beveren - SV Zulte Waregem

Groep B

Zat. 25 april 20u

Lokeren OV - Mouscron-Peruwelz

Zat. 25 april 20u

Westerlo - KV Oostende


Speeldag 5:

Groep A

Zat. 2 mei 20u

YR KV Mechelen - SV Zulte Waregem

Zat. 2 mei 20u

RC Genk - Waasland-Beveren

Groep B

Vrij. 1 mei 20u30

KV Oostende - Mouscron-Peruwelz

Vrij. 1 mei 20u30

Westerlo - Lokeren OV


Speeldag 6:

Groep A

Zat. 9 mei 18u

Waasland-Beveren - YR KV Mechelen

Zat. 9 mei 18u

SV Zulte Waregem - RC Genk

Groep B

Zat. 9 mei 20u

Mouscron-Peruwelz - Westerlo

Zat. 9 mei 20u

Lokeren OV - KV Oostende

Finale winnaar A - winnaar B (heen): zat. 16 mei 20u

Finale winnaar B - winnaar A (terug): zat. 23 mei 20u

Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *

Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 *

PLAY-OFF 3

1.Cercle Brugge 3 punten

2. Lierse 0 punten

Zat. 4 april 20u: Cercle Brugge - Lierse

Vrij. 10 april 20u30:: Lierse - Cercle Brugge

Vrij. 17 april 20u30: Cercle Brugge - Lierse

Zo. 26 april 20u: Lierse - Cercle Brugge

Vrij. 1 mei 18u: Cercle Brugge - Lierse

Competitie stopt eens er een winnaar is. Die winnaar speelt tegen drie tweedeklassers voor een plaats in de Jupiler Pro League. De verliezer zakt naar de Belgacom League.

Zo. 5 april 20uAA Gent - KV KortrijkMa. 6 april 14u30Club Brugge - StandardMa. 6 april 18uAnderlecht - CharleroiZat. 11 april 18uKV Kortrijk - Club Brugge Zat. 11 april 20u30Charleroi - AA Gent Zo. 12 april 18uStandard - Anderlecht Vrij. 17 april 20u30Standard - AA GentZo. 19 april 18uClub Brugge - AnderlechtZo. 19 april 20u30KV Kortrijk - Charleroi Zat. 25 april 18uCharleroi - StandardZat. 25 april 20u30Anderlecht - KV KortrijkZo. 26 april 18uAA Gent - Club BruggeDi. 28 april 20u30KV Kortrijk - Standard Woe. 29 april 20u30Club Brugge - CharleroiDo. 30 april 20u30AA Gent - Anderlecht Zat. 2 mei 18uStandard - Club BruggeZo. 3 mei 14u30KV Kortrijk - AA GentZo. 3 mei 18uCharleroi - AnderlechtVrij. 8 mei 20u30AA Gent - Charleroi Zo. 10 mei 14u30Anderlecht - Club BruggeZo. 10 mei 18uStandard - KV KortrijkZo. 17 mei 14u30Club Brugge - AA GentZo. 17 mei 18uAnderlecht - StandardZo. 17 mei 20u30Charleroi - KV KortrijkDo. 21 mei 20u30Charleroi - Club Brugge Do. 21 mei 20u30AA Gent - StandardDo. 21 mei 20u30KV Kortrijk - AnderlechtZo. 24 mei 14u30Club Brugge - KV KortrijkZo. 24 mei 14u30 Anderlecht - AA GentZo. 24 mei 14u30Standard - CharleroiBarrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 ** Als de bekerwinnaar (Anderlecht of Club Brugge) bij de eerste twee eindigt, dan speelt nummer 3 de groepsfase van de Europa League.Groep AVrij. 3 april 20u30 RC Genk - SV Zulte WaregemZo. 5 april 18uYR KV Mechelen - Waasland-BeverenGroep BZat. 4 april 18uKV Oostende - Lokeren OVZat. 4 april 20uWesterlo - Mouscron-PeruwelzGroep AZat. 11 april 20uWaasland-Beveren - RC GenkZo. 12 april 20uSV Zulte Waregem - YR KV MechelenGroep BZat. 11 april 20uLokeren OV - WesterloZat. 11 april 20uMouscron-Peruwelz - KV OostendeGroep AZat. 18 april 18uYR KV Mechelen - RC GenkZat. 18 april 20uSV Zulte Waregem - Waasland-BeverenGroep BZat. 18 april 20uKV Oostende - WesterloZat. 18 april 20uMouscron-Peruwelz - Lokeren OVGroep AVrij. 24 april 20u30RC Genk - YR KV MechelenZat. 25 april 20uWaasland-Beveren - SV Zulte WaregemGroep BZat. 25 april 20uLokeren OV - Mouscron-PeruwelzZat. 25 april 20uWesterlo - KV OostendeGroep AZat. 2 mei 20uYR KV Mechelen - SV Zulte WaregemZat. 2 mei 20uRC Genk - Waasland-BeverenGroep BVrij. 1 mei 20u30KV Oostende - Mouscron-PeruwelzVrij. 1 mei 20u30Westerlo - Lokeren OVGroep AZat. 9 mei 18uWaasland-Beveren - YR KV MechelenZat. 9 mei 18uSV Zulte Waregem - RC GenkGroep BZat. 9 mei 20uMouscron-Peruwelz - WesterloZat. 9 mei 20uLokeren OV - KV OostendeFinale winnaar A - winnaar B (heen): zat. 16 mei 20uFinale winnaar B - winnaar A (terug): zat. 23 mei 20uBarrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 *Zat. 4 april 20u: Cercle Brugge - LierseVrij. 10 april 20u30:: Lierse - Cercle Brugge Vrij. 17 april 20u30: Cercle Brugge - LierseZo. 26 april 20u: Lierse - Cercle BruggeVrij. 1 mei 18u: Cercle Brugge - LierseCompetitie stopt eens er een winnaar is. Die winnaar speelt tegen drie tweedeklassers voor een plaats in de Jupiler Pro League. De verliezer zakt naar de Belgacom League.