Anderlecht Medische tests: in de eerste week
Hervatting trainingen: 24 juni
Trainingskamp: van 1 tot en met 5 juli in Garderen (Ned) en van 14 tot en met 19 juli in Klagenfurt (Oos)
Oefenwedstrijden:
28 juni 19.30 uur SV Roeselare - Anderlecht
29 juni 16 uur R Knokke FC - Anderlecht
2 juli 19.30 uur WKE Emmen (Ned) - Anderlecht
4 juli 19.30 uur Alcides (Ned) - Anderlecht
8 juli 19 uur RFC Luik - Anderlecht
17 juli Anderlecht - Hamburger SV (Dui) (in Klagenfurt)
21 juli 16 uur supercup: Anderlecht - RC Genk
23 juli Anderlecht - FC Metz (Fra) (in Ciney)
26 juli fandag
31 juli 19 uur KSV Oudenaarde - Anderlecht

RAEC Bergen Medische tests: 13 en 14 juni
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: van 30 juni tot en met 6 juli in Mierlo (Ned)
Oefenwedstrijden:
22 juni 19 uur AFC Tubeke - RAEC Bergen
26 juni 19 uur Eendracht Aalst - RAEC Bergen
29 juni 18 uur Cercle Brugge - RAEC Bergen (in Veldegem)
5 juli 16 uur RAEC Bergen - U23 Qatar (in Mierlo)
13 juli 18 uur CS Wezet - RAEC Bergen
15 juli 19 uur Amiens (Fra) - RAEC Bergen
20 juli fandag 17 uur RAEC Bergen - Lille (Fra)

Cercle Brugge
Medische tests: 20 en 21 juni
Hervatting trainingen: 22 juni
Trainingskamp: van 1 tot en met 7 juli in Kamperland (Ned)
Oefenwedstrijden:
23 juni 19 uur SVV Damme - Cercle Brugge
26 juni 19.30 uur FC Gullegem - Cercle Brugge (in Lauwe)
29 juni 18 uur Cercle Brugge - RAEC Bergen (in Veldegem)
3 juli tegenstander nog te bepalen
6 juli 14.30 uur Cercle Brugge - ADO Den Haag (Ned) (in Zeeland)
13 juli 19 uur Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Eernegem)
14 juli 17 uur Cercle Brugge - SV Roeselare (in Lichtervelde)
17 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Oudenburg)
21 juli fandag 18.30 uur Cercle Brugge - OFI Kreta (Gri)

Charleroi SC Medische tests: 17 juni
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: van 24 tot en met 29 juni in Doorwerth (Ned)
Oefenwedstrijden:
22 juni 18.30 uur Sporting Châtelet - Charleroi SC
28 juni tegenstander en uur nog te bepalen
29 juni 16 uur Charleroi - militaire nationale ploeg Kameroen
5 juli Heppignies-Charleroi - Charleroi SC
6 juli 19 uur Boussu-Dour - Charleroi SC
12 juli 19 uur Entente Binchoise - Charleroi SC
13 juli 19 uur Exc. Virton - Charleroi SC (in Couvin)
16 juli 19 uur Hamoir - Charleroi SC
17 juli 18 uur Reims (Fra) - Charleroi SC (in Epernay)
19 juli 19 uur AFC Tubeke - Charleroi SC
20 juli fandag

Club Brugge Medische tests: 17 en 18 juni
Hervatting trainingen: 19 juni (in Westkapelle)
Trainingskamp: van 8 tot en met 16 juli in Manchester (Eng)
Oefenwedstrijden:
22 juni 18 uur St. Wetteren - Club Brugge
28 juni 19 uur KFC Heist - Club Brugge
29 juni 18.30 uur Torhout KM - Club Brugge
3 juli 19.30 uur KSV Oudenaarde - Club Brugge
6 juli 17 uur Club Brugge - SV Roeselare (in Eernegem)
7 juli fandag
11 juli 19 uur Club Brugge - Otelul Galati (Roe) (in Manchester)
12 juli 20 uur Club Brugge - Barnsley (Eng) (in Manchester)
15 juli 20 uur Club Brugge - Manchester United B ((in Manchester)
19 juli 20.30 uur Brugse Metten: Club Brugge - VfL Wolfsburg (Dui)
21 juli Bo Braem Cup: KV Kortrijk - Club Brugge

Racing Genk Medische tests: in de eerste week
Hervatting trainingen: 24 juni
Trainingskamp: van 8 tot en met 13 juli in Tegelen (Ned)
Oefenwedstrijden:
29 juni 16 uur Neeroeteren - RC Genk
2 juli 19 uur Bree - RC Genk
6 juli 15.30 uur RC Genk - Koersel
10 juli Irene (Ned) - RC Genk (in Tegelen)
13 juli VVV-Venlo (Ned) - RC Genk (in Tegelen)
17 juli 20 uur galaduel RC Genk - Málaga CF (Spa)
21 juli 16 uur supercup: Anderlecht - RC Genk
28 juli fandag

AA GentMedische tests: 24, 25 en 26 juni
Hervatting trainingen: 27 juni (Ottenstadion)
Trainingskamp: van 29 juni tot en met 6 juli in Delden (Ned)
Oefenwedstrijden:
2 juli 18 uur Anorthosis Famagusta (Cyp) - AA Gent (in Delden)
4 juli 19 uur Excelsior '31 (Ned) - AA Gent (in Delden)
6 juli 19 uur Eendracht Aalst - AA Gent (op terrein Gent-Zeehaven)
9 juli 19 uur NEC (Ned) - AA Gent
10 juli Panathinaikos (Gri) - AA Gent (in Arnhem)
13 juli 19 uur AA Gent - Al Shabab (KSA) (in Deinze)
17 juli 20.30 uur AA Gent - VfB Stuttgart (Dui)
20 juli SC Heerenveen (Ned) - AA Gent (in Langezwaag)
22 juli ploegvoorstelling Gentse Feesten
27 juli 19 uur St. Wetteren - AA Gent

KV Kortrijk Medische tests: in de week van 17 tot 23 juni
Hervatting trainingen: 16 juni
Trainingskamp: een drie- of vijfdaagse in de week van 24 juni in Cielle/La Roche-en-Ardenne
Oefenwedstrijden:
21 juni 19 uur SV Kortrijk - KV Kortrijk
22 juni 17 uur KE Wervik - KV Kortrijk
28 juni 19 uur SW Harelbeke - KV Kortrijk
29 juni 15 uur KV Kortrijk - Lokeren OV (in Veurne)
5 juli 19 uur KV Kortrijk - RWDM Brussels FC (in Bissegem)
6 juli 17 uur KV Kortrijk - Waasland-Beveren (in Lauwe)
12 juli 19 uur Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Eernegem)
13 juli 17 uur Moeskroen/Peruwelz - KV Kortrijk
18 juli 19 uur SV Roeselare - KV Kortrijk
20 juli fandag
21 juli 15 uur Bo Braem Cup: KV Kortrijk - Club Brugge
22 juli 18.30 uur KV Kortrijk - Kayseri Erciyesspor (Tur) (in Lauwe)

Oud-Heverlee Leuven
Medische tests: in de eerste week
Hervatting trainingen: 22 juni
Trainingskamp: van 1 tot en met 5 juli in Oisterwijk (Ned)
Oefenwedstrijden:
22 juni 16 uur VK Linden - OHL
26 juni 19.30 uur Kampenhout - OHL
29 juni 19.30 uur Diegem Sp. - OHL
3 juli 19 uur RKC (Ned) - OHL (in Oisterwijk)
4 juli 16.30 uur Anorthosis Famagusta (Cyp) - OHL (in Loenen)
7 juli 16 uur Ol. Wijgmaal - OHL (in Linden)
10 juli 19 uur Lierse - OHL (in Tongerlo)
16 juli 19 uur Heerenveen (Ned) - OHL
19 juli 19 uur Bierbeek - OHL
20 juli 19 uur OHL - Troyes AC (Fra)
Lierse SK Medische tests: 17 juni
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: van 1 tot en met 7 juli in Doorwerth (Ned)
Oefenwedstrijden:
24 juni 20 uur KFC Katelijne - Lierse
26 juni 19.30 uur Zandhoven SK - Lierse
28 juni 19.30 uur KV Hooikt - Lierse
29 juni 16 uur KSK Heist - Lierse
6 juli 16 uur Bor. Mönchengladbach (Dui) - Lierse
10 juli 19 uur Lierse - OHL (in Tongerlo)
11 juli 19.30 uur SK Sint-Niklaas - Lierse
14 juli fandag in Bobbejaanland
16 juli 19 uur Lierse - Eendracht Aalst (op veld VC Herentals)
17 juli 19 uur Lierse - NEC (Ned)
19 juli 19.30 uur galaduel Lierse - Vitesse (Ned)
22 juli 19.30 uur Dessel Sport - Lierse

Lokeren OV Medische tests: 14 en 15 juni
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: van 15 tot en met 17 juli in Nederland
Oefenwedstrijden:
26 juni 19 uur VV Stekene - Lokeren OV
29 juni 15 uur KV Kortrijk - Lokeren OV (in Veurne)
30 juni 18 uur KVV Zelzate - Lokeren OV
3 juli 19 uur KSV Temse - Lokeren OV
6 juli 19 uur Westerlo - Lokeren OV (in Zoerle-Parwijs)
10 juli 19.30 uur Verbr. Geel/Meerhout - Lokeren OV
13 juli 19 uur Lokeren OV - Ujpest FC (Hon)
17 juli 19 uur Sparta (Ned) - Lokeren OV (in St. Maartensdijck)
21 juli 18.30 uur Lokeren OV - Real Mallorca (Spa) fandag

YR KV Mechelen Medische tests: in de eerste week
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: van 2 tot en met 5 juli in Meerle
Oefenwedstrijden:
22 juni 18 uur Rijmenam - YR KV Mechelen
23 juni 16 uur GR Katelijne - YR KV Mechelen
25 juni 19 uur Rapid Leest - YR KV Mechelen
29 juni 19 uur Kampenhout - YR KV Mechelen
2 juli 19 uur Grimbergen - YR KV Mechelen
6 juli 18 uur Rupel Boom - YR KV Mechelen
10 juli 16 uur Bayer Leverkusen (Dui) - YR KV Mechelen
13 juli 18 uur Vosselaar - YR KV Mechelen
16 juli 19.30 uur YR KV Mechelen - Ujpest FC (Hon)
20 juli fanweekend: traditionele familiedag
21 juli 18.30 uur YR KV Mechelen - Bordeaux (Fra)

KV Oostende Medische tests: 19 juni
Hervatting trainingen: 20 juni
Trainingskamp: van 30 juni tot en met 5 juli in Oostende
Oefenwedstrijden:
23 juni 16 uur Oudenburg - KV Oostende (terrein Oudenburg)
30 juni 16 uur KE Menen - KV Oostende
3 juli 19.30 uur SK Eernegem - KV OOstende
7 juli 16 uur KV Oostende - Eendracht Aalst
10 juli 19 uur KV Oostende - RWDM Brussels FC (in Jabbeke)
13 juli 19 uur SV Roeselare - KV Oostende
20 juli 17 uur fandag KV Oostende - Kayseri Erciyesspor (Tur)

Standard Medische tests: 18 en 21 juni
Hervatting trainingen: 17 en 20 juni
Trainingskamp: van 2 tot en met 9 juli in Hoenderloo (Ned)
Oefenwedstrijden:
22 juni 19.30 uur Standard - Richelle (in Visé of Moelingen)
26 juni 19.30 uur Malmundaria - Standard (in Malmedy)
29 juni 19 uur AFC Tubeke - Standard
6 juli 15.30 uur Standard - Heracles (Ned) (in Hoenderloo)
9 juli Standard - RKC (Ned) (in Hoenderloo)
14 juli 16 uur Standard - Vitesse (Ned) (in Waver)
21 juli 18 uur Exc. Virton - Standard

Waasland-Beveren Medische tests: van 10 tot en met 12 juni
Hervatting trainingen: 17 juni
Trainingskamp: datum en bestemming nog te bepalen
Oefenwedstrijden:
18 juni 19 uur VV Clinge - Waasland-Beveren
20 juni 19.30 uur Kruibeke - Waasland-Beveren
22 juni 19.30 uur Melsele - Waasland-Beveren
26 juni 19 uur Eendr. Zele - Waasland-Beveren
3 juli 19 uur Waasland-Beveren - Westerlo (in Zoerle)
6 juli 17 uur KV Kortrijk - Waasland-Beveren (in Lauwe)
13 juli 17 uur Waasland-Beveren - STVV
16 juli Waasland-Beveren - Al Shabab (KSA)
19 juli 19 uur Roda JC (Ned) - Waasland-Beveren
20 juli 14 tot 19 uur fandag
22 juli 19.30 uur Berchem Sp. - Waasland-Beveren

SV Zulte Waregem
Medische tests: 13 juni
Hervatting trainingen: 16 juni
Trainingskamp: -
Oefenwedstrijden:
25 juni 19 uur SK Deinze - SV Zulte Waregem
29 juni 16 uur KSV Oudenaarde - SV Zulte Waregem
2 juli 19 uur Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem
6 juli 19 uur SV Zulte Waregem - WS Brussel (locatie nog te bepalen)
9 juli 19 uur SV Roeselare - SV Zulte Waregem
13 juli 18 uur Valenciennes (Fra) - SV Zulte Waregem (in Saint-Amand les Eaux)
16 juli 18.30 uur RC Lens (Fra) - SV Zulte Waregem (in Douai)
20 juli SV Zulte Waregem - Bordeaux (Fra) (uur nog te bepalen)

Anderlecht Medische tests: in de eerste week Hervatting trainingen: 24 juni Trainingskamp: van 1 tot en met 5 juli in Garderen (Ned) en van 14 tot en met 19 juli in Klagenfurt (Oos) Oefenwedstrijden: 28 juni 19.30 uur SV Roeselare - Anderlecht 29 juni 16 uur R Knokke FC - Anderlecht 2 juli 19.30 uur WKE Emmen (Ned) - Anderlecht 4 juli 19.30 uur Alcides (Ned) - Anderlecht 8 juli 19 uur RFC Luik - Anderlecht 17 juli Anderlecht - Hamburger SV (Dui) (in Klagenfurt) 21 juli 16 uur supercup: Anderlecht - RC Genk 23 juli Anderlecht - FC Metz (Fra) (in Ciney) 26 juli fandag 31 juli 19 uur KSV Oudenaarde - Anderlecht RAEC Bergen Medische tests: 13 en 14 juni Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: van 30 juni tot en met 6 juli in Mierlo (Ned) Oefenwedstrijden: 22 juni 19 uur AFC Tubeke - RAEC Bergen 26 juni 19 uur Eendracht Aalst - RAEC Bergen 29 juni 18 uur Cercle Brugge - RAEC Bergen (in Veldegem) 5 juli 16 uur RAEC Bergen - U23 Qatar (in Mierlo) 13 juli 18 uur CS Wezet - RAEC Bergen 15 juli 19 uur Amiens (Fra) - RAEC Bergen 20 juli fandag 17 uur RAEC Bergen - Lille (Fra) Cercle Brugge Medische tests: 20 en 21 juni Hervatting trainingen: 22 juni Trainingskamp: van 1 tot en met 7 juli in Kamperland (Ned) Oefenwedstrijden: 23 juni 19 uur SVV Damme - Cercle Brugge 26 juni 19.30 uur FC Gullegem - Cercle Brugge (in Lauwe) 29 juni 18 uur Cercle Brugge - RAEC Bergen (in Veldegem) 3 juli tegenstander nog te bepalen 6 juli 14.30 uur Cercle Brugge - ADO Den Haag (Ned) (in Zeeland) 13 juli 19 uur Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Eernegem) 14 juli 17 uur Cercle Brugge - SV Roeselare (in Lichtervelde) 17 juli 19 uur Cercle Brugge - Westerlo (in Oudenburg) 21 juli fandag 18.30 uur Cercle Brugge - OFI Kreta (Gri) Charleroi SC Medische tests: 17 juni Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: van 24 tot en met 29 juni in Doorwerth (Ned) Oefenwedstrijden: 22 juni 18.30 uur Sporting Châtelet - Charleroi SC 28 juni tegenstander en uur nog te bepalen 29 juni 16 uur Charleroi - militaire nationale ploeg Kameroen 5 juli Heppignies-Charleroi - Charleroi SC 6 juli 19 uur Boussu-Dour - Charleroi SC 12 juli 19 uur Entente Binchoise - Charleroi SC 13 juli 19 uur Exc. Virton - Charleroi SC (in Couvin) 16 juli 19 uur Hamoir - Charleroi SC 17 juli 18 uur Reims (Fra) - Charleroi SC (in Epernay) 19 juli 19 uur AFC Tubeke - Charleroi SC 20 juli fandag Club Brugge Medische tests: 17 en 18 juni Hervatting trainingen: 19 juni (in Westkapelle) Trainingskamp: van 8 tot en met 16 juli in Manchester (Eng) Oefenwedstrijden: 22 juni 18 uur St. Wetteren - Club Brugge 28 juni 19 uur KFC Heist - Club Brugge 29 juni 18.30 uur Torhout KM - Club Brugge 3 juli 19.30 uur KSV Oudenaarde - Club Brugge 6 juli 17 uur Club Brugge - SV Roeselare (in Eernegem) 7 juli fandag 11 juli 19 uur Club Brugge - Otelul Galati (Roe) (in Manchester) 12 juli 20 uur Club Brugge - Barnsley (Eng) (in Manchester) 15 juli 20 uur Club Brugge - Manchester United B ((in Manchester) 19 juli 20.30 uur Brugse Metten: Club Brugge - VfL Wolfsburg (Dui) 21 juli Bo Braem Cup: KV Kortrijk - Club Brugge Racing Genk Medische tests: in de eerste week Hervatting trainingen: 24 juni Trainingskamp: van 8 tot en met 13 juli in Tegelen (Ned) Oefenwedstrijden: 29 juni 16 uur Neeroeteren - RC Genk 2 juli 19 uur Bree - RC Genk 6 juli 15.30 uur RC Genk - Koersel 10 juli Irene (Ned) - RC Genk (in Tegelen) 13 juli VVV-Venlo (Ned) - RC Genk (in Tegelen) 17 juli 20 uur galaduel RC Genk - Málaga CF (Spa) 21 juli 16 uur supercup: Anderlecht - RC Genk 28 juli fandag AA GentMedische tests: 24, 25 en 26 juni Hervatting trainingen: 27 juni (Ottenstadion) Trainingskamp: van 29 juni tot en met 6 juli in Delden (Ned) Oefenwedstrijden: 2 juli 18 uur Anorthosis Famagusta (Cyp) - AA Gent (in Delden) 4 juli 19 uur Excelsior '31 (Ned) - AA Gent (in Delden) 6 juli 19 uur Eendracht Aalst - AA Gent (op terrein Gent-Zeehaven) 9 juli 19 uur NEC (Ned) - AA Gent 10 juli Panathinaikos (Gri) - AA Gent (in Arnhem) 13 juli 19 uur AA Gent - Al Shabab (KSA) (in Deinze) 17 juli 20.30 uur AA Gent - VfB Stuttgart (Dui) 20 juli SC Heerenveen (Ned) - AA Gent (in Langezwaag) 22 juli ploegvoorstelling Gentse Feesten 27 juli 19 uur St. Wetteren - AA Gent KV Kortrijk Medische tests: in de week van 17 tot 23 juni Hervatting trainingen: 16 juni Trainingskamp: een drie- of vijfdaagse in de week van 24 juni in Cielle/La Roche-en-Ardenne Oefenwedstrijden: 21 juni 19 uur SV Kortrijk - KV Kortrijk 22 juni 17 uur KE Wervik - KV Kortrijk 28 juni 19 uur SW Harelbeke - KV Kortrijk 29 juni 15 uur KV Kortrijk - Lokeren OV (in Veurne) 5 juli 19 uur KV Kortrijk - RWDM Brussels FC (in Bissegem) 6 juli 17 uur KV Kortrijk - Waasland-Beveren (in Lauwe) 12 juli 19 uur Cercle Brugge - KV Kortrijk (in Eernegem) 13 juli 17 uur Moeskroen/Peruwelz - KV Kortrijk 18 juli 19 uur SV Roeselare - KV Kortrijk 20 juli fandag 21 juli 15 uur Bo Braem Cup: KV Kortrijk - Club Brugge 22 juli 18.30 uur KV Kortrijk - Kayseri Erciyesspor (Tur) (in Lauwe) Oud-Heverlee Leuven Medische tests: in de eerste week Hervatting trainingen: 22 juni Trainingskamp: van 1 tot en met 5 juli in Oisterwijk (Ned) Oefenwedstrijden: 22 juni 16 uur VK Linden - OHL 26 juni 19.30 uur Kampenhout - OHL 29 juni 19.30 uur Diegem Sp. - OHL 3 juli 19 uur RKC (Ned) - OHL (in Oisterwijk) 4 juli 16.30 uur Anorthosis Famagusta (Cyp) - OHL (in Loenen) 7 juli 16 uur Ol. Wijgmaal - OHL (in Linden) 10 juli 19 uur Lierse - OHL (in Tongerlo) 16 juli 19 uur Heerenveen (Ned) - OHL 19 juli 19 uur Bierbeek - OHL 20 juli 19 uur OHL - Troyes AC (Fra) Lierse SK Medische tests: 17 juni Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: van 1 tot en met 7 juli in Doorwerth (Ned) Oefenwedstrijden: 24 juni 20 uur KFC Katelijne - Lierse 26 juni 19.30 uur Zandhoven SK - Lierse 28 juni 19.30 uur KV Hooikt - Lierse 29 juni 16 uur KSK Heist - Lierse 6 juli 16 uur Bor. Mönchengladbach (Dui) - Lierse 10 juli 19 uur Lierse - OHL (in Tongerlo) 11 juli 19.30 uur SK Sint-Niklaas - Lierse 14 juli fandag in Bobbejaanland 16 juli 19 uur Lierse - Eendracht Aalst (op veld VC Herentals) 17 juli 19 uur Lierse - NEC (Ned) 19 juli 19.30 uur galaduel Lierse - Vitesse (Ned) 22 juli 19.30 uur Dessel Sport - Lierse Lokeren OV Medische tests: 14 en 15 juni Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: van 15 tot en met 17 juli in Nederland Oefenwedstrijden: 26 juni 19 uur VV Stekene - Lokeren OV 29 juni 15 uur KV Kortrijk - Lokeren OV (in Veurne) 30 juni 18 uur KVV Zelzate - Lokeren OV 3 juli 19 uur KSV Temse - Lokeren OV 6 juli 19 uur Westerlo - Lokeren OV (in Zoerle-Parwijs) 10 juli 19.30 uur Verbr. Geel/Meerhout - Lokeren OV 13 juli 19 uur Lokeren OV - Ujpest FC (Hon) 17 juli 19 uur Sparta (Ned) - Lokeren OV (in St. Maartensdijck) 21 juli 18.30 uur Lokeren OV - Real Mallorca (Spa) fandag YR KV Mechelen Medische tests: in de eerste week Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: van 2 tot en met 5 juli in Meerle Oefenwedstrijden: 22 juni 18 uur Rijmenam - YR KV Mechelen 23 juni 16 uur GR Katelijne - YR KV Mechelen 25 juni 19 uur Rapid Leest - YR KV Mechelen 29 juni 19 uur Kampenhout - YR KV Mechelen 2 juli 19 uur Grimbergen - YR KV Mechelen 6 juli 18 uur Rupel Boom - YR KV Mechelen 10 juli 16 uur Bayer Leverkusen (Dui) - YR KV Mechelen 13 juli 18 uur Vosselaar - YR KV Mechelen 16 juli 19.30 uur YR KV Mechelen - Ujpest FC (Hon) 20 juli fanweekend: traditionele familiedag 21 juli 18.30 uur YR KV Mechelen - Bordeaux (Fra) KV Oostende Medische tests: 19 juni Hervatting trainingen: 20 juni Trainingskamp: van 30 juni tot en met 5 juli in Oostende Oefenwedstrijden: 23 juni 16 uur Oudenburg - KV Oostende (terrein Oudenburg) 30 juni 16 uur KE Menen - KV Oostende 3 juli 19.30 uur SK Eernegem - KV OOstende 7 juli 16 uur KV Oostende - Eendracht Aalst 10 juli 19 uur KV Oostende - RWDM Brussels FC (in Jabbeke) 13 juli 19 uur SV Roeselare - KV Oostende 20 juli 17 uur fandag KV Oostende - Kayseri Erciyesspor (Tur) Standard Medische tests: 18 en 21 juni Hervatting trainingen: 17 en 20 juni Trainingskamp: van 2 tot en met 9 juli in Hoenderloo (Ned) Oefenwedstrijden: 22 juni 19.30 uur Standard - Richelle (in Visé of Moelingen) 26 juni 19.30 uur Malmundaria - Standard (in Malmedy) 29 juni 19 uur AFC Tubeke - Standard 6 juli 15.30 uur Standard - Heracles (Ned) (in Hoenderloo) 9 juli Standard - RKC (Ned) (in Hoenderloo) 14 juli 16 uur Standard - Vitesse (Ned) (in Waver) 21 juli 18 uur Exc. Virton - StandardWaasland-Beveren Medische tests: van 10 tot en met 12 juni Hervatting trainingen: 17 juni Trainingskamp: datum en bestemming nog te bepalen Oefenwedstrijden: 18 juni 19 uur VV Clinge - Waasland-Beveren 20 juni 19.30 uur Kruibeke - Waasland-Beveren 22 juni 19.30 uur Melsele - Waasland-Beveren 26 juni 19 uur Eendr. Zele - Waasland-Beveren 3 juli 19 uur Waasland-Beveren - Westerlo (in Zoerle) 6 juli 17 uur KV Kortrijk - Waasland-Beveren (in Lauwe) 13 juli 17 uur Waasland-Beveren - STVV 16 juli Waasland-Beveren - Al Shabab (KSA) 19 juli 19 uur Roda JC (Ned) - Waasland-Beveren 20 juli 14 tot 19 uur fandag 22 juli 19.30 uur Berchem Sp. - Waasland-Beveren SV Zulte Waregem Medische tests: 13 juni Hervatting trainingen: 16 juni Trainingskamp: - Oefenwedstrijden: 25 juni 19 uur SK Deinze - SV Zulte Waregem 29 juni 16 uur KSV Oudenaarde - SV Zulte Waregem 2 juli 19 uur Eendracht Aalst - SV Zulte Waregem 6 juli 19 uur SV Zulte Waregem - WS Brussel (locatie nog te bepalen) 9 juli 19 uur SV Roeselare - SV Zulte Waregem 13 juli 18 uur Valenciennes (Fra) - SV Zulte Waregem (in Saint-Amand les Eaux) 16 juli 18.30 uur RC Lens (Fra) - SV Zulte Waregem (in Douai) 20 juli SV Zulte Waregem - Bordeaux (Fra) (uur nog te bepalen)