Play-off-kalender

Club Brugge viert zijn overwinning in Kopenhagen. © Belga

Een overzicht van de komende play-offs. Eens er een winnaar is, stopt de competitie en wordt er gespeeld tegen drie tweedeklassers voor een plaats in de Jupiler Pro League.

PLAY-OFF 1

1.Club Brugge 31 punten

2. AA Gent 29

3. Anderlecht 29

4. Standard 27

5. KV Kortrijk 26

6. Charleroi 25


Speeldag 1:

Zo. 5 april 20u

AA Gent – KV Kortrijk

Ma. 6 april 14u30

Club Brugge – Standard

Ma. 6 april 18u

Anderlecht – Charleroi


Speeldag 2:

Zat. 11 april 18u

KV Kortrijk – Club Brugge

Zat. 11 april 20u30

Charleroi – AA Gent

Zo. 12 april 18u

Standard – Anderlecht


Speeldag 3:

Vrij. 17 april 20u30

Standard – AA Gent

Zo. 19 april 18u

Club Brugge – Anderlecht

Zo. 19 april 20u30

KV Kortrijk – Charleroi


Speeldag 4 :

Zat. 25 april 18u

Charleroi – Standard

Zat. 25 april 20u30

Anderlecht – KV Kortrijk

Zo. 26 april 18u

AA Gent – Club Brugge


Speeldag 5:

Di. 28 april 20u30

KV Kortrijk – Standard

Woe. 29 april 20u30

Club Brugge – Charleroi

Do. 30 april 20u30

AA Gent – Anderlecht


Speeldag 6:

Zat. 2 mei 18u

Standard – Club Brugge

Zo. 3 mei 14u30

KV Kortrijk – AA Gent

Zo. 3 mei 18u

Charleroi – Anderlecht


Speeldag 7:

Vrij. 8 mei 20u30

AA Gent – Charleroi

Zo. 10 mei 14u30

Anderlecht – Club Brugge

Zo. 10 mei 18u

Standard – KV Kortrijk


Speeldag 8:

Zo. 17 mei 14u30

Club Brugge – AA Gent

Zo. 17 mei 18u

Anderlecht – Standard

Zo. 17 mei 20u30

Charleroi – KV Kortrijk


Speeldag 9:

Do. 21 mei 20u30

Charleroi – Club Brugge

Do. 21 mei 20u30

AA Gent – Standard

Do. 21 mei 20u30

KV Kortrijk – Anderlecht


Speeldag 10:

Zo. 24 mei 14u30

Club Brugge – KV Kortrijk

Zo. 24 mei 14u30

Anderlecht – AA Gent

Zo. 24 mei 14u30

Standard – Charleroi

Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *

Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 *

* Als de bekerwinnaar (Anderlecht of Club Brugge) bij de eerste twee eindigt, dan speelt nummer 3 de groepsfase van de Europa League.

PLAY-OFF 2

Groep A

1. RC Genk 0

2. YR KV Mechelen 0

3. Zulte Waregem 0

4. Waasland-Beveren 0

Groep B

1. Lokeren OV 0

2. Westerlo 0

3. KV Oostende 0

4. Moeskroen-Peruwelz 0


Speeldag 1:

Groep A

Vrij. 3 april 20u30

RC Genk – SV Zulte Waregem

Zo. 5 april 18u

YR KV Mechelen – Waasland-Beveren

Groep B

Zat. 4 april 18u

KV Oostende – Lokeren OV

Zat. 4 april 20u

Westerlo – Mouscron-Peruwelz


Speeldag 2:

Groep A

Zat. 11 april 20u

Waasland-Beveren – RC Genk

Zo. 12 april 20u

SV Zulte Waregem – YR KV Mechelen

Groep B

Zat. 11 april 20u

Lokeren OV – Westerlo

Zat. 11 april 20u

Mouscron-Peruwelz – KV Oostende


Speeldag 3:

Groep A

Zat. 18 april 18u

YR KV Mechelen – RC Genk

Zat. 18 april 20u

SV Zulte Waregem – Waasland-Beveren

Groep B

Zat. 18 april 20u

KV Oostende – Westerlo

Zat. 18 april 20u

Mouscron-Peruwelz – Lokeren OV


Speeldag 4 :

Groep A

Vrij. 24 april 20u30

RC Genk – YR KV Mechelen

Zat. 25 april 20u

Waasland-Beveren – SV Zulte Waregem

Groep B

Zat. 25 april 20u

Lokeren OV – Mouscron-Peruwelz

Zat. 25 april 20u

Westerlo – KV Oostende


Speeldag 5:

Groep A

Zat. 2 mei 20u

YR KV Mechelen – SV Zulte Waregem

Zat. 2 mei 20u

RC Genk – Waasland-Beveren

Groep B

Vrij. 1 mei 20u30

KV Oostende – Mouscron-Peruwelz

Vrij. 1 mei 20u30

Westerlo – Lokeren OV


Speeldag 6:

Groep A

Zat. 9 mei 18u

Waasland-Beveren – YR KV Mechelen

Zat. 9 mei 18u

SV Zulte Waregem – RC Genk

Groep B

Zat. 9 mei 20u

Mouscron-Peruwelz – Westerlo

Zat. 9 mei 20u

Lokeren OV – KV Oostende

Finale winnaar A – winnaar B (heen): zat. 16 mei 20u

Finale winnaar B – winnaar A (terug): zat. 23 mei 20u

Barrages winnaar PO2-nummer 4 PO1 (heen): do. 28 mei 20u30 *

Barrages nummer 4 PO1-winnaar PO2 (terug): zo. 31 mei 14u30 *

PLAY-OFF 3

1.Cercle Brugge 3 punten

2. Lierse 0 punten

Zat. 4 april 20u: Cercle Brugge – Lierse

Vrij. 10 april 20u30:: Lierse – Cercle Brugge

Vrij. 17 april 20u30: Cercle Brugge – Lierse

Zo. 26 april 20u: Lierse – Cercle Brugge

Vrij. 1 mei 18u: Cercle Brugge – Lierse

Competitie stopt eens er een winnaar is. Die winnaar speelt tegen drie tweedeklassers voor een plaats in de Jupiler Pro League. De verliezer zakt naar de Belgacom League.

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier