Het speelschema van het WK 2014

© Belga

32 landen strijden van 12 juni tot en met 13 juli in Brazilië om de Wereldbeker voetbal. Bekijk hier het volledige speelschema, van de groepsfase tot en met de finale in Rio de Janeiro.

Uren in Belgische tijd

GROEPSFASE

Groep A:

– 12 juni, Sao Paulo (22u) A1-A2

– 13 juni, Natal (18u) A3-A4

– 17 juni, Fortaleza (21u) A1-A3

– 18 juni, Manaus (21u) A4-A2

– 23 juni, Brasilia (22u) A4-A1

– 23 juni, Recife (22u) A2-A3

Groep B:

– 13 juni, Salvador (22u) B1-B2

– 14 juni, Cuiaba (00u) B3-B4

– 18 juni, Porto Alegre (18u) B4-B2

– 19 juni, Rio de Janeiro (00u) B1-B3

– 23 juni, Curitiba (18u) B4-B1

– 23 juni, Sao Paulo (18u) B2-B3

Groep C:

– 14 juni, Belo Horizonte (18u) C1-C2

– 15 juni, Recife (00u) C3-C4

– 19 juni, Brasilia (18u) C1-C3

– 20 juni, Natal (00u) C4-C2

– 24 juni, Cuiaba (22u) C4-C1

– 24 juni, Fortaleza (22u) C2-C3

Groep D:

– 14 juni, Fortaleza (21u) D1-D2

– 15 juni, Manaus (03u) D3-D4

– 19 juni, Sao Paulo (21u) D1-D3

– 20 juni, Recife (18u) D4-D2

– 24 juni, Natal (18u) D4-D1

– 24 juni, Belo Horizonte (18u) D2-D3

Groep E: – 15 juni, Brasilia (18u) E1-E2

– 15 juni, Porto Alegre (21u) E3-E4

– 20 juni, Salvador (22u) E1-E3

– 21 juni, Curitiba (00u) E4-E2

– 25 juni, Manaus (22u) E4-E1

– 25 juni, Rio de Janeiro (22u) E2-E3

Groep F:

– 16 juni, Rio de Janeiro (00u) F1-F2

– 16 juni, Curitiba (21u) F3-F4

– 21 juni, Belo Horizonte (18u) F1-F3

– 22 juni, Cuiaba (00u) F4-F2

– 25 juni, Porto Alegre (18u) F4-F1

– 25 juni, Salvador (19u) F2-F3

Groep G:

– 16 juni, Salvador (19u) G1-G2

– 17 juni, Natal (00u) G3-G4

– 21 juni, Fortaleza (21u) G1-G3

– 22 juni, Manaus (21u) G4-G2

– 26 juni, Recife (18u) G4-G1

– 26 juni, Brasilia (18u) G2-G3

Groep H:

– 17 juni, Belo Horizonte (18u) H1-H2

– 18 juni, Cuiaba (00u) H3-H4

– 22 juni, Porto Alegre (18u) H4-H2

– 23 juni, Rio de Janeiro (00u) H1-H3

– 26 juni, Sao Paulo (22u) H4-H1

– 26 juni, Curitiba (22u) H2-H3

TWEEDE RONDE:

Achtste finales:

– 49. 28 juni, Belo Horizonte (18u) 1A-2B

– 50. 28 juni, Rio de Janeiro (22u) 1C-2D

– 51. 29 juni, Fortaleza (18u) 1B-2A

– 52. 29 juni, Recife (22u) 1D-2C

– 53. 30 juni, Brasilia (18u) 1E-2F

– 54. 30 juni, Porto Alegre (22u) 1G-2H

– 55. 1 juli, Sao Paulo (18u) 1F-2E

– 56. 1 juli, Salvador (22u) 1H-2G

Kwartfinales:

– 57. 4 juli, Fortaleza (22u) W49-W50

– 58. 4 juli, Rio de Janeiro (18u) W53-W54

– 59. 5 juli, Salvador (22u) W51-W52

– 60. 5 juli, Brasilia (18u) W55-W56

Halve finales:

– 61. 8 juli, Belo Horizonte (22u) W57-W58

– 62. 9 juli, Sao Paulo (22u) W59-W60

Kleine finale: – 63. 12 juli, Brasilia (22u) V61-V62

Finale:

– 64. 13 juli, Rio de Janeiro (21u) W61-W62

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier