Uitslagen en standen in de Superprestige

Laurens Sweeck

De uitslagen van, en de stand na, de tweede manche in de Superprestige, vrijdag 11 november in Niel:

Junioren (79 deelnemers):

1. Guus van den Eijnden (Ned) in 44:49

2. Robbe Marchand 0:15

3. Wies Nuyens  

4. Barnabas Vas (Hon) 0:24;

5. Seppe Van Den Boer 0:42;

6. Ferre Urkes 1:03;

7. Antoine Jamin 1:06;

8. Stan Van Grieken 1:16;

9. Hippolyte Loete (Fra) 1:25;

10. Max Heiner (Dui) 1:32

Vrouwen (52 deelnemers):

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned/Alpecin-Deceuninck)

2. Denise Betsema (Ned) op 0:05 3. Inge van der Heijden (Ned) 0:54

4. Aniek van Alphen (Ned) 1:03;

5. Sanne Cant 1:39;

6. Marion Nobert Riberolle 2:01;

7. Amandine Fouquenet (Fra) 2:25;

8. Perrine Clauzel (Fra) 2:34; 9. Francesca Baroni (Ita) 2:44;

10. Zoe Backstedt (GBr) 2:54¿

14. Alicia Franck 3:20;

16. Ellen Van Loy 5:05;

17. Febe De Smedt 5:30;

18. Karen Verhestraeten 5:32;

20. Shanyl De Schoesitter 5:52.

Stand na de tweede manche:

1. Denise Betsema (Ned/Pauwels Sauzen-Bingoal) 29 punten

2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 28

3. Inge van der Heijden (Ned) 27

4. Aniek van Alphen (Ned) 22;

5. Marion Norbert Riberolle 20; Sanne Cant;

7. Perrine Clauzel (Fra) 14;

8. Annemarie Worst (Ned) 12;

9. Zoe Backstedt (GBr) 11;

10. Manon Bakker (Ned) 10…

15. Marthe Truyen 4;

19. Alicia Franck 2

Mannen elite (62 deelnemers):

1. Laurens Sweeck (Bel/Crelan-Fristads) in 1u01:28

2. Lars van der Haar (Ned) op 0:03

3. Michael Vanthourenhout 0:35

4. Eli Iserbyt 0:41;

5. Witse Meeussen 0:44;

6. Toon Vandebosch 0:47;

7. Niels Vandeputte 1:06;

8. Emiel Verstrynge 1:13;

9. Kevin Kuhn (Zwi) 1:23; 10. Corné van Kessel (Ned) 1:30;

11. Thijs Aerts 1:36; 12. Ward Huybs 1:44;

13. Victor Vandeputte 1:46;

14. Gerben Kuypers 2:22; 15. Daan Soete 2:29;

16. Julian Siemons 2:43; 17. Felipe Orts Lloret (Spa) 3:00; 18. Lennert Belmans 3:22; 19. Seppe Rombouts 3:44; 20. Clement Horny 3:52; 21. Vincent Baestaens 4:26; 22. Arne Baers 4:28;  23. Kay De Bruyckere 4:28; 24. Sander De Vet 4:28; 25. Mathijs Wuyts 4:30; 26. Lukas Vanderlinden 4:31; 27. Tom Meeusen 4:43; 28. Lucas Janssen 5:10; 30. Wout Vervoort 5:50; 31. Dolf Pemen 6:10; op één ronde: 32. Xander Geysels; 33. Kenay De Moyer; 34. Niels Ceulemans; 37. Ferre Geeraerts; 38. Toon Sluydts; op twee rondes: 40. Grégory Careme; 41. Senne D’Hollander; 42. Wannes Verstraelen; op vier rondes: 46. Maarten Van Staeyen; 48. Toon Van Den Bergh – opgave: Diether Sweeck; Aaron Dockx; Robin Alderweireld; Justin Laevens; Rune Ceusters; Arthur Soontjens

Stand na de tweede manche:

1. Laurens Sweeck (Bel/Crelan-Fristads) 29 punten

2. Eli Iserbyt 27

3. Lars van der Haar (Ned) 27

4. Michael Vanthourenhout 24;

5. Toon Vandebosch 20;

6. Niels Vandeputte 17;

7. Kevin Kuhn (Zwi) 13;

8. Quinten Hermans 12;

9. Witse Meeussen 11;

10. Felipe Orts Lloret (Spa) 0;

11. Emiel Verstrynge 8; 12. Mees Hendrikx (Ned) 7; Gerben Kuypers; 14. Corné van Kessel (Ned) 6; 15. Thijs Aerts 5; 16. Joran Wyseure 4; Ward Huybs; 18. Michael Boros (Tsj) 3; Victor Van de Putte; 20. Ryan Kamp (Ned); 21. Jens Adams 1; Daan Soete. (SPN, UIT, COR270, DCM, nl)